Pytania i odpowiedzi:

 

Skąd pochodzą te scenariusze?

Scenariusze pochodzą z miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, który jest najpopularniejszym miesięcznikiem dydaktycznym w Polsce. Od lat w pewnym sensie specjalizujemy się w scenariuszach, z których skorzystały tysiące szkół.

Ich autorzy to praktycy, którzy zorganizowali wiele przedstawień i apeli: doświadczeni pedagodzy, poloniści, opiekunowie kółek teatralnych itd. Nie znajdziesz tu scenariuszy przesłanych przez internautów. Scenariusze są wyselekcjonowane, mają prawa autorskie, zostały zamówione i opłacone.

Ile kosztuje scenariusz?

Wszystkie są w tej samej cenie – 9 zł.

Jakie są formy płatności?

Za scenariusze zapłacisz za pomocą bezpiecznego pośrednika płatności: PayU. Możesz zapłacić przelewem bankowym, kartą płatniczą i poprzez BLIK.

Jak otrzymam scenariusz?

Od razu po zapłaceniu za artykuł wyświetli się przycisk umożliwiający pobranie pliku PDF do wydrukowania. Żeby artykuł nie zginął, wyślemy ci także link do pobrania mailem. Będzie aktywny przez 30 dni.

Czy mogę przesyłać i publikować pobrany scenariusz?

Kupienie scenariusza umożliwia ci legalne zorganizowanie przedstawienia, co wiąże się np. z wydrukowaniem scenariusza, by rozdać go uczniom. Regulamin zabrania jednak przesyłania scenariusza innym oraz publikowania go w internecie.